Зі святом 924 річчя, Цюрупинськ!

Рубрика: Скоро! (Анонсы) | 12 сентября 2008, 17:24 | Саша Зырянов (ТО "Струм")

герб Цюрупинска13 вересня відбудуться урочисті святкування з нагоди 924 річчя Цюрупинська. В цьому році їх було вирішено провести в один день з вже відомим фестивалем «Олешківські забави», який буде шостим за рахунком. Як завжди організатором дійства виступив Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша.
Гуляння традиційно розпочнуться з набережної о 10 годинні ранку. А саме, коли до неї пристане легендарне козацьке судно «Чайка». Разом з козаками, спортсменами, городянами та гостями відбудеться урочиста хода до центру міста. Де потім одні (вихованці спортивної культури) направляться на стадіон, для участі у змаганнях, а всі інші – на центральну площу міста.
На площі об 11 годині, яка к цьому часу буде повністю реконструйована, розгорнеться справжнє народне гуляння. Буде встановлено сцену та латки для народних майстрів, які з’їдуться з усієї області. Гостями на святі будуть: брати Пономоренко, Олександр Целінко, Ірина Шинкарук та багато інших. Також городян порадують своїми виступами й зірки Херсонщини, які, між іншим, не менш талановиті, але поки що, не такі відомі. Сподіваємось, що в них все ще попереду.
Це свято – свято єднання. В рамках програми «Об’єднаймо Україну» Херсонське земляцтво візьме капсулу нашої рідної землі та приєднає її до макету України. За словами першого заступника міського голови Цюрупинська Людмили Петрівни Зарічної: «Вік міста відчувається в кожному городянину. Тут у мирі й злагоді проживають українці, яких, між іншим, 86%, росіяни, білоруси та ін. Наша мета, щоб кожна людина відчула неперевершеність нашої етнічності. І звичайно ж такими заходами ми хочемо відродити нашу культурну спадщину!».
Під час свята будуть відбуватися костюмовані шоу. Програма продумана таким чином, щоб жоден городянин не залишився осторонь, а приймав активну участь у різноманітних конкурсах. Буде відкрита книга літопису міста. Таке право надано почесному городянину Цюрупинська, народному депутату України Олексію Журавко. Також пройде акція «Цюрипинчани – дітям». В рамках якої будуть встановленні скриньки з назвами інтернатів та дитячих будинків. Кожен городянин матиме змогу допомогти грошима, які так необхідні дітям.
На святі майже не буде хаотичної торгівлі спиртними напоями. Що особисто нас дуже радує! За словами організаторів: «Міцні та слабоалкогольні напої будуть реалізовуватися тільки в спеціально відведених місцях – барах, ресторанах тощо. Таким чином, поменшає людей на підпитку і вони не будуть заважати іншим.». Також обіцяють нагодувати найбільшим бутербродом з салом, так що гурманам буде чим зайнятися!
І на останок, святкування закінчиться неперевершеним феєрверком. Після чого розпочнеться дискотека для молоді. Але це ще не всі сюрпризи. Саме цікаве організатори залишили у таємниці. Так що приїдь і побач все на власні очі! Організатори обіцяють, що доїхати до Цюрупинська з Херсона буде можливо, а найголовніше – що уїхати теж!

Пока один комментарий

1 комментарий

  1. Николай (14.09.2008 18:54) (Ответить)

    Очень интересно написано. Учитывая то что я сам из Херсона — вдвойне интересней 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.

  • Рубрики

  • Реклама

  • Архивы

  • Статистика