Безнаказане, тому що недоведене.

Рубрика: Заметки, Херсонцы | 19 февраля 2008, 04:18 | Сергей Корсуновский (mult_grand)

beznakazane.jpgА може й помилкове ставлення до цього питання може звернути вашу увагу. Сам я Херсонець, але останні два роки існував, працював і, відповідно, відпочивав в Києві. За ці два роки моєї відсутності рідне місто майже не змінилось, але мої очі на деякі речі відкрились трохи ширше, і розуміння (краще б його засунути кудись дуже глибоко, бо лячно) трохи більше.

Приїхавши в Херсон я здивувався тим, які мізерні заробітні плати при такій ціновій політиці! Простіше кажучи, потрапив у пастку. По-перше в планах перебування тут деякий час, було піти на курси масажу, яких, як виявилось, просто немає. По-друге — курси живопису, яких теж не знайшов. «Запроси», які вказують роботодавці і за це пропонують мізерну зарплатню — ось це глухий кут. В усіх те ж саме, немає вибору. Ми в омані, ніхто нічого не обирає. Для навчання на курсах потрібні гроші, а точніше половина середньої з/п в Херсоні. І куди просуватись? Як зростати, коли ти не можеш собі цього дозволити? Таке відчуття, ніби всі роботодавці винайшли систему під назвою «Безвихідність». Суттю системи є обмеження людей в грошах, на наших шиях виїжджають за «бугор» на авто дорожчих ніж в «Бондіаді». Покоління лохів — це моя назва останніх років. І, нажаль, одна людина нічого не вдіє, а довести це громадянам можна, та мало що з цим розумінням вдієш.

«мы не делали скандала —
нам вождей не доставало,
настоящих буйных мало,
вот и нету вожаков…»

Все місто не вийде на вулицю, не позбавить працівниками дядьок із великими кишенями тому, що вдома діти і батьки в скруті.

Сподівання. Ось що буде жити в кожному, поки чаша терпіння не урветься, і ми не поїдемо в «мільйонник» за красивішим і справедливішим життям. Хто зна, а може пощастиь?..)

Комментариев: 17

17 Comments

 1. WhiteDragon (19.02.2008 21:02) (Ответить)

  Прошу разрешение использовать материал на своем локальном сайте в Норма-4 в Херсоне со всеми ссылками на блог пост и автора

 2. mult_grand (19.02.2008 21:28) (Ответить)

  даю згоду) чим більше людей це побачить, тим краще. тільки кинь ссилку на сайт потім, і в якому вигляді вона там лежить 😉

 3. WhiteDragon (19.02.2008 21:58) (Ответить)

  ссылку кинуть не могу… сайт к сожалению или не очень локальный… из инета доступа к нему нету, только в сети Норма-4… а вид будет такой же, только кратинку добавлю какую нить

 4. mult_grand (19.02.2008 22:26) (Ответить)

  😉

  1. Сегодняшней фотографией материал, хоть и с опозданием, но уже снабжен.

 5. «Тормозит» город в своем развитии, не столько из-за чиновников, как из-за «совковой» пассивности самих граждан, которые разрешают бюрократам нарушать свои права. А ведь в Херсоне полно общественных организаций, которые могут, очень даже, помочь в решении сложных вопросов…

  На счет курсов живописи… У нас в городе, есть такое прекрасное заведение, как художественная школа.

 6. mult_grand (20.02.2008 02:06) (Ответить)

  Дякую, але художня школа — то для мене забагато) мені що б не по шаблонам, а по-людськи. на курсах наче простіше і швидше.

  1. Будучи ребенком, учился несколько лет в художке. Очень запомнилось, что преподаватели там никогда не навязывали придерживаться правил — как нужно рисовать человека, какая должна быть композиция. Каждый рисовал — насколько это соответствовало его внутренней гармонии.
   Хотя, возможно, по-прошествии лет я уже немного приукрасил в своем сознании воспоминания о художественной школе :). Но там действительно работают хорошие художники-педагоги, а вот на каких-нибудь частных курсах(если они есть)…сомневаюсь.

 7. mult_grand (24.02.2008 02:32) (Ответить)

  дякую за інформацію) буду шукати, бо бажання навчитись чомусь красивому стає нестримним.

 8. Выбор есть. Всегда. Пассивность граждан — да, тоже есть. Но эта пассивность глубоко внутри: «Моя хата скраю, я ничего не знаю». Активных, способных сделать что-то, не ожидая благодарности или «галочки в отчётности» — как и в остальных городах. Вот только чем выше должность, тем реже встречаются такие люди… И любая попытка пойти «против течения» гасится инертностью Системы. Другая пословица: «Идиотов мало, зато как расставлены!»

 9. mult_grand (26.02.2008 00:35) (Ответить)

  це дуже правильно підмічено. особливо пасивність і «проти руху». а ибір є на перший погляд, в нашому місті кожен хоче наєбать робітника, тому, що б вижити і скомпенсувати цей найоб, робітники крадуть в фірми.
  П.С. :вибачаюсь за прямий зворот.

 10. Шановний, роботодавець сплачує такі гроші, за які людина готова працювати. Якщо Ви готові за копійки… Ваше право.

  Зверніть увагу: наш мер обрався на другий термін, в міськраді та облраді більшість партій старі (ПР, БЮТ, НСНУ, КПУ, ПСПУ). Вони вже не перший раз «керують».

  Значить людям не потрібні зміни. Вони обирають «стабільність». Їм все подобається. У кризовий момент облрада три рази проголосує «за русский язык» двічі «проти НАТО» і всі знову при депутатських мандатах. Кого винити?

 11. mult_grand (28.02.2008 00:16) (Ответить)

  Знаєте, я отут поміркував трохи, а хіба люди можуть вибрати щось інше? при чому ту партії? я в політику взагалі не лізу, я кажу про те, що людям нікуди йти, в них ДІТИ вдома, батьки не встають з ліжка, бо ноги вже не ті. Ось живий приклад. Для того, що б знати однокімнатну квартиру в Херсоні в нормальному стані, мені знадобиться мінімум 750-1000 грн., а заробітна плата колеблеться з 1000 до 1500. хіба ціни на аренду теж виставляє БЮТ і всі інші? хіба вони платять мені гроші за роботу?

 12. Ви самі знаєте, що господар не стане здавати хату дешевше, ніж її будуть готові знімати. Якщо готові знімати за 1000, то хто ж стане здавати за 500? А партії у міськраді — це ті політичні суб’єкти, що встановлюють ціни на проїзд у комунальному транспорті, ціни на квартплату, воду, опалення тощо. І не кажіть, що все це — геть ніяк не впливає на ціну. Давайте не базікати, а щось робити. Слідкувати за дотриманням Кодексу законів про працю на підприємствах, вимагати (разом, гуртом) зарплату за трудовою, а не у конвертах і таке інше. ВЖЕ НАБРИДЛИ СЛЬОЗИ!

 13. Алексей (29.02.2008 20:44) (Ответить)

  Нечего не изменится!Вставать на бариккады или писать в этом блоге. Как нах разница? Был уже один майдан, тока ниче там не добились. А продукты и квартплата дорожает. Отаки пироги!

 14. Якось їхав у маршрутці та чув розмову двох бабусь: «А шо голосувать? Всьо равно нічево нє ізмєніш!»

  Боюсь вас розчарувати, але моє стояння на мацдані було присвячено аж ніяк не продуктам та квартплаті.

 15. Дорогие читатели (комментаторы)!
  У меня к Вам огромная просьба: постараться все-таки не использовать нецензурную лексику. Очень хочется чтобы наша дискуссия имела пристойный вид. Несомненно мы затрагиваем здесь очень важный вопрос: «Стоит ли вообще быть социально-активным? Имеет ли это какой-то смысл?». Но, все-таки давайте постараемся общаться без матерных слов (Алексею и mult_grand в особенности).

  Сейчас, я выскажу свое мнение на этот счет. С ним, конечно, Алексей и mult_grand могут не согласится — это их право.
  До того как я стал работать в газете «Вгору» у меня тоже было такое чувство, что ничего невозможно изменить. Но в процессе работы, честное слово, не раз наблюдал, что после качественного критического материала — власти начинают решать проблему. Конечно не всегда, но все же. «Блог Херсона», конечно, пока к сожалению, еще не дотягивает до СМИ и по влиянию, и по качеству материала. Хотя с другой стороны, поставлены и другие цели: показать жизнь города через призму мнений людей, совершенно различных, но тем не менее одинаковых в стремлении что-то изменить.
  Большое спасибо mult_grand, Григорий, Владислав, Алексей — за активное участие в обсуждении!
  Уверен — изменить что-то возможно, и для этого, Алексей и mult_grand, необязательно собирать «майданы» — просто нужно уметь хотеть. Если человек действительно чего-то хочет, то он перевернет весь мир и изменит его.

  С уважением,
  редактор

Sorry, the comment form is closed at this time.

 • Рубрики

 • Реклама

 • Архивы

 • Статистика