Підстава для розгубів

Рубрика: Заметки | 22 февраля 2008, 02:30 | Сергей Корсуновский (mult_grand)

Після перегляду вечірніх програм, де політичні сили між собою з»ясовують те, що проста людина мало зрозуміє, міркування на цю тему зайшли трохи глибше за просте «Згиньте з екрану» перемкнув на більш цікавий канал. Збентежило те, що на ТРК «Україна» в таких вечірніх дебатах завжди виграє Партія Регіонів, а в аналогічній передачі, тільки на П»ятому каналі — помаранчеві мають нездоланну силу. Саме питання, над яким ламаю макітру напрочуд банальне і розповсюджене в кожного Херсонця: «Чому вірити?». Воно винирює так швидко і так гостро, так ніяково стає всередині, ніби саме зараз мені переріжуть горлянку тим «гострим лезом нерозуміння». Нерозуміння становища в місті, в країні, в тому, що коїться НАД нами. Я не бачу нічого, що свідчило б про дії стосовно поліпшення рівня життя хоча б рідного невеликого міста. Куди відкрити очі? В яку дірку підгледіти, що б зрозуміти будівників міської злагоди?

Інформація спливає то в одній газеті, то в іншій. В більшості випадків вчинки міського голови (губернатора в тому числі), які призводять до шоку, залишають в голові відчуття несправедливості і смутку. А з іншого боку, можливо, ця людина робить на краще, і це ми не розуміємо і не бачимо всього, що ви, любі робітники для народу, робите для нашого ж добра. То покажіть! Щодня я хочу бачити в перервах звіт про виконану роботу за день, або за тиждень. І, впевнений більш ніж в собі, людям цікаво буде дізнатись, що саме коїться в місті, і що з написаного на краще, а що ні. Тільки, припустимо на мить, що це сталось, чи будуть нам подавати істину, чи знов омана?..

Комментариев: 3

3 Comments

 1. WhiteDragon (23.02.2008 18:49) (Ответить)

  Ждем…. до новых веников :roll:

 2. Кожен має голову — чудовий дар. Певно Господь нас обдарував цим даром не тільки для капелюха.

 3. Нурсултан (27.02.2008 19:46) (Ответить)

  Невеличкий лікнеп) щоб надрукувати апостроф ‘ а не різні та штуки дрюки типу » * та ін треба просто затиснути лівий Альт і при цьому на цифровій клавіатурі натиснути 3 а потім 9 і все тут

Sorry, the comment form is closed at this time.

 • Рубрики

 • Реклама

 • Архивы

 • Статистика